Administrerende direktør

Svein Tore Samdal

Telefon: +47 902 08 588
E-post: svein.tore.samdal@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup

Privatøkonom og direktør for personmarked

Endre Jo Reite

Telefon: +47 922 29 997
E-post: endre.jo.reite@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup

Forbrukerøkonom

Silje Havdal

Telefon: +47 481 04 166
E-post: silje.havdal@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Geir Mogen

Viseadministrerende direktør

Svend Lund

Telefon: +47 922 36 811
E-post: svend.lund@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup

Direktør Risikostyring og Compliance

Herborg Aanestad

Telefon: +47 468 25 845
E-post: herborg.aanestad@bnbank.no

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup

Direktør økonomi og finans

Steinar Enge

Telefon: +47 982 36 841
E-post: steinar.enge@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup

Direktør juridisk og HR

Inger Eriksen

Telefon: +47 934 49 912
E-post: inger.eriksen@bnbank.no 

Bildene krediteres slik:
BN Bank ASA | Foto: Kristoffer Wittrup